2020.01.09.
Szerviz

Dinamikusan növekvő cégünk – a Porsche Inter Auto Hungaria Kft. – 1991 óta van jelen Magyarországon. A négy budapesti, ill. szegedi, győri és tatabányai telephelyünkön közel 600 munkatársunkkal évente csaknem 8 000 autót (VW, Audi, SEAT, ŠKODA, Porsche, Das WeltAuto) értékesítünk, márkaszervizeinkben a legmodernebb javítási technológiákkal dolgozunk.

Porsche Győr telephelyünkre új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Szervizasszisztens

Fő feladatok:

  •      • a karosszéria-fényező műhely működéséhez szükséges adminisztrációs és
  •        operatív feladatok ellátása,
        • ügyfél-kapcsolattartás, biztosítókkal kapcsolattartás
        • dokumentumkezelés, árajánlatok készítése a biztosítók elvárásai alapján
        • szervizvezető, műhelyvezető munkájának támogatása.

Feltételek:

     • min. érettségi, lehetőség szerint autós műszaki végzettség
     • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás előny
     • márkaszervizben, szervizasszisztens munkakörben szerzett tapasztalat előny,
     • ügyfél-orientáltság, határozott fellépés, kulturált megjelenés,
     • fejlett empátiás és kommunikációs készség,
     • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

     • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
     kulturált munkakörülmények,
     • fejlődési lehetőség,
     • profi csapatmunka lehetősége.

              Ha többet akarsz tudni rólunk, keresd PIAHTeam Facebook oldalunkat!

              Add le jelentkezésed a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Győr telephely
9024 Győr
Pápai út (Sz: 47,655785, H: 17,634880)
Telefonszám: +36 96 515 000

www.porschegyor.hu