2022.01.06.
Értékesítés

Ha örömmel segítenéd a Porsche Győr autószalon mindennapi munkáját és szeretnél egy professzionális csapat tagja lenni, akkor várunk téged az alábbi munkakörbe:

Értékesítési asszisztens

Leendő kollégánk főbb feladatai:

  • értékesítési vezető napi munkájának támogatása;
  • értékesítők támogatása adminisztratív jelleggel;
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • aktív részvétel az értékesítési folyamatban.

A jelentkezés feltételei:

  • minimum érettségi;
  • ügyfélorientált szemlélet, határozott fellépés, kulturált megjelenés;
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás előny;
  • az autók iránti érdeklődés előny.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségbiztosítás);
  • fejlődési lehetőség.
Várjuk jelentkezésed a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Győr
9024 Győr
Pápai út (Sz: 47,655785, H: 17,634880)
Telefonszám: +36 96 515 000