2021.07.09.
Alkatrész, raktár

 ISMERD MEG, MILYEN A PORSCHE GYŐR CSAPATÁBAN DOLGOZNI!

Alkatrész értékesítő kollégát keresünk

Feladatok:

  • alkatrészek és tartozékok beszerzése, értékesítése;
  • raktárkészlet kezelése, optimalizálásában való aktív részvétel;
  • ügyfelek kiszolgálása, árajánlatok készítése;
  • beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • raktári háttérfeladatok.

A jelentkezés feltételei:

  • autóalkatrész-ismeret (típusismeret előny);
  • autóalkatrész-értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent;
  • jó kommunikációs készség;
  • eredményorientált, önállóan dolgozni tudó személyiség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • fix fizetés és teljesítményprémium;
  • egyéb juttatások (pl.: egészségpénztári hozzájárulás);
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Várjuk jelentkezésed a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Győr
9024 Győr
Pápai út (Sz: 47,655785, H: 17,634880)
Telefonszám: +36 96 515 000